Zegar

Statystyki drużyny

1- Unia - Lechia

Unia Nowa Sarzyna - Lechia 2-2 /0-1/

Do pełni szczęścia zabrakło 60-ciu sekund. Do 92 minuty Lechia prowadziła 2-1.  Niestety wolny, którego nie było podyktowany przez sędziego w okolicy pola karnego okazał się sądny dla gospodarzy. Doprowadzili do wyrównania, po dobitce strzału z 5 metrów. Lechia w 21 minucie wyszła na prowadzenie po dwójkowej akcji Ziobry z Pyrdkiem. Kolejna akcja powinna zakończyć się bramką,  strzał Makucha z 16 metrów jednak końcówką palców broni golkiper Unii. W pierwszej połowie Lechia grała dobrze taktycznie, umiejętnie przesuwając się w kierunku piłki wszystkimi formacjami. Unia sprawiała wrażenie zagubionej, nie przypominającej drużyny, która zdobyła w poprzednim sezonie 93 punkty, ponad 160 bramek, tracąc tylko 16. Po zmianie stron Lechia nieco spuściła z tonu. Unia mocno przycisnęła, grała jednak nieskutecznie. Gdyby w 65 minucie strzał Lesińskiego po długim słupku wpadł do bramki, byłoby po meczu. Niestety, przypadkowa główka Drausa spowodowała róg, po czym padła bramka dla gospodarzy. W 85 minucie Lechia odzyskuje prowadzenie. Wzorowo przeprowadzona kontra - piłka trafia do Makucha, który prostopadłym podaniem otwiera drogę do bramki Pyrdkowi. Przemek strzela swoją drugą bramkę, pieczętując tym samym bardzo dobrą swoją grę w tym meczu.

Lechia :  Paśko 4 - Ciepiela 6, Trałka 6, Iwan 6, Draus 6 - Ziobro 5, Makuch 6, Śliwa 5, Grobelny 5 /45 Trałka H.4/ - Lesiński 6, Pyrdek 8.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.