Wyszukiwarka

Zegar

Statystyki drużyny

3- JKS - Lechia

Po wygranej ze Startem w sobotę i dwóch dniach przerwy, kolejna wygrana w Jarosławiu z JKS-em  3-1. Statystyki przedmeczowe nie zapowiadały łatwej wygranej Lechii. JKS kolejno zagrał z Naftą i MKS-em, czyli z zespołami, które są w górze tabeli. Pierwsza połowa to dominacja Lechii. Już w 7 minucie Pyrdek po podaniu Lesińskiego wyprowadza Lechię na prowadzenie. W kolejnych akcjach poprzeczka i słupek ratuje JKS po strzałach  Ciepieli i Lesińskiego  W 26 minucie było już 2-0 dla Lechii. Po dwójkowej akcji z Grobelnym - Pyrdek strzela swoją drugą bramkę w tym meczu.  Mecz z JKS-em był odbiciem sparingu z Wisłoką w Dębicy, też bardzo dobra gra całego zespołu pod względem taktycznym, i też 2-0 po połowie. Po zmianie stron upał  dał się we znaki całej drużynie. JKS po błędzie w obronie  Lechii zdobył bramkę. Wydawało się, że pójdzie za ciosem. Nic z tych rzeczy. Nieudolność napastników nie pozwoliła na coś więcej. Lechia rozkręcała się z minuty na minutę. Ćwiczak, Pyrdek, Śliwa mieli kolejne sytuacje bramkowe, jednak zawiodła skuteczność. Dopiero w 85 minucie Pyrdek po slalomie przez pół boiska, ograł kilku zawodników JKS-u i płaskim strzałem przy słupku zdobył trzecią bramkę.

Bramki dla Lechii :

0-1   7 min.     Pyrdek  Przemek         /asysta Lesiński Jakub/

0-2   26 min.   Pyrdek Przemek          / asysta Grobelny Arek/

1-3   85 min.   Pyrdek Przemek          /indywidualna akcja/

Lechia : Paśko 8 - Trałka 7, Ciepiela 7, Draus 7, Iwan 7 - Makuch 7, Śliwa 8 /80 Ćwiczak 5/, Ziobro 7 /85 Lazarowicz 5/, Grobelny 8 - Lesiński 8, Pyrdek 10

Wyniki 3 kolejki : Wisłok - Błękitni 3-1, Unia - Żurawianka 3-0,  Start - Mielec 2-0,  Nisko - MKS 1-1,  Tłoki - Nafta 2-0,  Pogoń - Orzeł  0-1 .