Lechia - Głowaczowa

Lechia Sędziszów 4:1 LKS Głowaczowa

2010-04-27, 16:00

Czas spotkania: 80 min.

27 kwietnia 2010 roku trampkarze Lechi rozegrali swój pierwszy mecz ligowy na wiosnę. Za przeciwnika mieli bardzo dobrą drużynę z Głowaczowej, z którą w jesieni przegrali na wyjeździe.

Poczatek spotkania należał do Lechii, która szybko przejęła inicjatywę. Efektem była bramka zdobyta w 11 minucie  przez Michała Kopalę z rzutu wolnego. Kolejne minuty meczu upłynęły na walce w środkowej strefie boiska . Na kolejną bramkę kibice czekali do 30 minuty. Wtedy to ponownie Michał Kopala najlepszy zawodnik na boisku ponownie wykorzystał rzut wolny i było 2-0 dla Lechii.

Na przerwę Lechia schodziła z 2-bramkowym prowadzeniem. Poczatek drugiej połowy należał do abitnie grającej drużyny gości. W 48 minucie strzelili kontaktową bramkę, która podziałała mobilizująco na gospodarzy.

W 55 minucie Bartek Surman przeprowadzil indywidualą akcje na prawym skrzydle, minął dwóch zawodników i strzałem w długi róg umieścił piłkę w bramce.

Kolejna bramka to zasługa Mateusza Fronia / prostopadłym podaniem/ otworzył drogę do bramki Oskarowi Ćwiczakowi, który przelobował bramkarza zdobywając czwartą bramkę dla Lechii.