Statystyki drużyny

Aktualności

Finał powiatowy w halówce chłopców klas I-II 17.01.2015

• autor: lmn1967, 2015-01-18 10:01

Sędziszów wygrywa powiat w piłce nożnej halowej chłopców, zwyciężając wszystkich uczestników finału. W czterech meczach byli nie do pokonania, zdobyli komplet 12 punktów. Kolejno w swoich meczach zwyciężyli Wielopole 5-1, Ropczyce 2-0, Iwierzyce 4-2, Ociekę 5-1. Stosunek bramek 16-4 świadczy o zdecydowanej dominacji w każdym meczu. Żadna przyjezdna drużyna nie mogła znaleźć recepty na bardzo dobrze grający zespół z Sędziszowa. We wszystkich meczach sędziszowianie grali mądrze, trzymając się taktyki i ani przez moment nie byli zagrożeni.

SĘDZISZÓW - WIELOPOLE  5 - 1

Wynik mówi sam za siebie. Po pierwszej połowie było 4-0 dla Sędziszowa. Worek z bramkami otworzył Stefan Ostrejcher uderzając celnie z narożnika boiska. Następnie Marek Pazdan po serii zwodów posyła piłkę między nogami bramkarza. Chaotycznie grający przyjezdni ograniczali się tylko do przeszkadzania. Na 3-0 podwyższył Konrad Przybyło kończąc dwójkową akcję z Michałem Persakiem. Pod koniec pierwszej połowy ponownie Marek Pazdan wpisuje się na listę strzelców, pieczętując tym golem bardzo dobrą grę w tym meczu. Po zmianie połów zagrała druga piątka, dając nieco odpocząć przed następnym meczem pierwszej piątce. Piątą bramkę zdobył Dawid Zawiślak dobijając piłę po podaniu Sebastiana Przydziała.

ROPCZYCE - SĘDZISZÓW   2 - 0

W pierwszej fazie mecz był wyrównany a gra toczyła się w środku pola. Z biegiem czasu jednak Sędziszów przejął inicjatywę i nie oddał jej do końca meczu. W piątej minucie po rzucie rożnym Konrad Przybyło sprytnym strzałem tuż przy słupku zaskoczył pierwszy raz golkipera z Ropczyc. W drugiej połowie Sędziszów nie schodził z połowy Ropczyc, jednak bardzo dobrze bronił bramkarz gości. Jednak cztery minuty przed końcem meczu ponownie Konrad Przybyło strzela bramkę, pieczętującą pewną wygraną. Konrad grał w tym meczu "jak natchniony", był nie do powstrzymania w ataku i obronie. Drużyna z Ropczyc w 90 procentach, to zawodnicy I ligowej drużyny juniorów młodszych Błękitnych Ropczyce, więc wygrana ma swoją wymowę.

SĘDZISZÓW  -  IWIERZYCE   4 - 2

Mecz bardzo dobrze ułożył się dla Sędziszowa. Już po czterech minutach było 3-0. Kolejno Stefan Ostreicher po indywidualnej akcji,  następnie Konrad Przybyło dobija strzał Michała Persaka a na koniec tej serii Marek Pazdan w swoim stylu czyli po dryblingu i wkręceniu kilku zawodników w parkiet podwyższa na 3-0. Kolejną już piątą swoją bramkę w tym finale zdobył Konrad Przybyło utrzymując wysoki poziom koncentracji i umiejętności podczas gry.

OCIEKA  -  SĘDZISZÓW   5 - 1

"Na deser" pozostał jeszcze mecz z Ocieką, kiedy było już wiadomo, że Sędziszów wygra cały turniej w cuglach. Trzy bramki zdobył niezawodny Marek Pazdan, pokazując wszystkim swoje umiejętności  techniczne. Kolejne dwie bramki dorzucili Michał Persak i Stefan Ostreicher i było po meczu.