Szachy powiatowe indywidualne 2015

• autor: lmn1967, 2015-05-22 13:13

Rewelacyjnie spisali się szachiści z sędziszowskiego gimnazjum w INDYWIDUALNYM FINALE POWIATOWYM W SZACHACH . Uzyskali cztery kwalifikacje do finału wojewódzkiego w Górnie, który odbędzie się w środę 9-go czerwca 2015 roku. Ania Mędrygał oraz Paweł Głuch mieli kwalifikacje "w kieszeni", gdyż posiadają  drugie kategorie szachowe i nie musieli się kwalifikować. Kolejne dwie kwalifikacje uzyskali Aleksander Dąbrowski i Rafał Mędrygał.

Dużym pozytywnym zaskoczeniem jest IV miejsce i kwalifikacja dla Olka Dąbrowskiego, gdyż w ostatnim czasie leczył przewlekłą kontuzję i niezbyt dużo trenował. Z dobrej strony zaprezentował się Rafał Mędtygał, który grał błyskotliwie, matując w krótkim czasie swoich przeciwników. Jedyną wpadkę zanotował przegrywając z kolegą z Sędziszowa Jankiem Sobeckim.  Ania Mędrygał w grupie dziewcząt "nie miała sobie równych". W jednym meczu jednak z Joanną Guzik zremisowała wygraną partię, patując.

Finał Wojewódzki w Górnie będzie zwięczeniem całego roku dla szachistów. Po ósmym miejscu w województwie w drużynówce, oraz innych indywidualnych sukcesach naszych szachistów. Choćby z ostatniego tygodnia w Turnieju Międzynarodowym w Dzikowcu: III miejsce Rafała Mędrygała w kategorii juniorów i ósmego miejsca w kategorii seniorów Pawła Głucha, rokują dobrze na finał  Górnie.

SKŁAD GIMNAZJUM SĘDZISZÓW : Anna Mędrygał, Rafał Mędrygał, Aleksander Dąbrowski, Pociask Sebastian, Sobecki Jan, Gołąb Szymon, Matuszny Kacper, Głodek Bartłomiej, Chorąży Jakub, Klimek Kacper, Hulek Jakub, Przybek Dariusz, Weber Dominik, Szczęch Adrian, Raś Dawid.

Na drugiej stronie :

- zdjęcia z turnieju,

- tabele końcowe.

Galeria zdjęć

szachy-indywidualne-powiatowe-2015-6133268.jpg szachy-indywidualne-powiatowe-2015-6133269.jpg szachy-indywidualne-powiatowe-2015-6133270.jpg

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Finał gminny w PIŁCE RĘCZNEJ 11.01.2014