Statystyki drużyny

Aktualności

Piłka nozna 11-osobowa - powiat 16.06.2015

• autor: lmn1967, 2015-06-21 10:01
W ostatnich zawodach gimnazjalnych w roku szkolnym 2014/15 sędziszowianie zajęli II miejsce. Finał powiatowy w piłce nożnej 11- osobowej zgromadził  5 drużyn : Wielopole, Iwierzyce, Kamionka, Mała i Sędziszów. W pierwszym etapie finału spotkały się Kamionka z Małą, oraz Sędziszów z Wielopolem zwycięzcy tych meczów awansowali do trójki finałowej.  Finał powiatowy odbył się pomiędzy Iwierzycami, Małą i Sędziszowem. Mecze rozgrywane były po 30 minut, każda z drużyn rozegrała po 3 mecze za wyjątkiem Iwierzyc. Pierwsze miejsce dla Gimnazjum z Iwierzyc, drugie Sędziszów, trzecie Mała.
Sprawozdanie z meczy gimnazjum Sędziszów :
WIELOPOLE - SĘDZISZÓW  2-0  (1-0)
Od pierwszych minut meczu zarysowała się przewaga Sędziszowa . Zarówno w ataku pozycyjnym i szybkim dominowali. Pierwsza bramka po prostopadłym podaniu Czółny i przytomnym zachowaniu Ostreichera, który wygrał pojedynek z obrońcami i uderzył w długi róg tuż przy słupku. Druga bramka padła po stałym fragmencie gry z rogu i przytomnej dobitce Majchera.
IWIERZYCE - SĘDZISZÓW  2-0  (2-0)
W pierwszym swoim meczu Iwierzyce uratowali szczęśliwie  remis z Małą w ostatniej minucie meczu. Wydawało się, że nie są w stanie zagrozić drużynie z Sędziszowa. Jednak początek meczu nie był dobry w ich wykonaniu. W 5 minucie stracili gola w zamieszaniu podbramkowym, druga bramka po wątpliwym rzucie karnym. Sędziszów miał swoje sytuacje bramkowe. Chociażby faul na Majcherze w polu karnym, po którym powinien być rzut karny. W tym meczu nie wystąpił podstawowy bramkarz Sędziszowa Przemek Kanach, którego zmogły dolegliwości żołądkowe.
SĘDZISZÓW - MAŁA   4-2   (3-0)
Podrażnieni poprzednim meczem z Iwierzycami sędziszowianie od początku ruszyli z frontalnymi atakami na przeciwnika. Po 15 minutach było 3-0 dla Sędziszowa. Kolejno Drozd i dwukrotnie Hulek wpisywali się na listę strzelców po efektownych bramkach. Po zmianie stron dokonano kilkunastu zmian w zespole. czwartą bramkę dla gospodarzy zdobył Czółno po kombinacyjnej wymianie podań na jeden kontakt.