14 września 2015 roku w hali Gimnazjum w Sędziszowie Małopolskim rozegrano HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ. W turnieju wystąpiło 19 drużyn z klas I,II,III-cich. O kolejności miejsc decydowała większa ilość punktów, tempo gry dla klas I-II wynosiło 5 minut, dIa III-ich klas 6 minut, obowiązywał system rozgrywek "każdy z każdym".
W klasach I-szych zwycięstwo odniosła klasa 1E, drugie miejsce dla 1A , trzecie 1G.
I miejsce 1E- Bednarz Jakub, Jaworek Michał, Siewierski Damian, Łoboda Wiktor, Piotrowski Arkadiusz, Strzelczyk Dominik, Majka Aleksander.
II miejsce 1A - Urbański Jakub, Migała Fabian, Bajor Krystian, Jaworski Mateusz, Dudek Przemysław, Filipek Kamil, Duda Jakub.
III miejsce 1G - Dyral Dawid, Świder Szymon, Skuba Mateusz, Kościak Kacper, Bochnak Mikołaj, Skauba Norbert, Czapka Jakub, Cizman Marcin.
Wśród II-gich klas pierwsze miejsce zajęła klasa 2A, drugie 2G, trzecie zaś 2E.
I miejsce 2A - Wesołowski Klaudiusz, Rudy Hubert, Czółno Amadeusz, Miś Krzysztof, Lechowicz Dawid, Jasiński Gracjan, Maciołek Filip, Oleksy Adrian.
II miejsce 2G - Halat Arkadiusz, Sitko Mateusz, Birkowski Aleksander, Szalwa Norbert, Niepla Krzysztof, Marcinek Jakub.
III miejsce 2E - Berlik Mateusz, Dyło Mateusz, Rak Remigiusz, Czban Bartek, Cyzio Dominik, Terlecki Nikodem, Liszcz Patryk, Patro Szymon.
W trzecich klasach pierwsze miejsce dla 3A, drugie dla 3G, trzecie dla 3D.
I miejsce 3A - Pazdan Marek, Przybyło Konrad, Bochnak Krzysztof, Wojdon Jakub, Różański Filip, Mędrygał Rafał, Połeć Arkadiusz.
II miejsce 3G - Przydział Sebastian, Zięba Szymon, Róg Michał, Patro Michał, Gąsior Szymon, Szpara Dawid, Przydział Jakub, Grabiec Kacper.
III miejsce 3D - Paściak Szymon, Ostreicher Stefan, Bielak Miłosz, Felon Damian, Motyka Patryk, Słowik Arek, Marchlik Kamil, Świstak Kamil.
Gratuluję wszystkim wygranym -- trener piłki nożnej Leszek Marć.
Na drugiej stronie :
* tabele końcowe,
* strzelcy bramek,
* zdjęcia z turnieju.
Tabela klas I-szych :
Miejsce | Drużyna | Punkty |
1 | 1E | 12 |
2 | 1A | 9 |
3 | 1G | 8 |
4 | 1F | 6 |
5 | 1C | 2 |
6 | 1B | 1 |
Najlepsi strzelcy w I-szych klasach:
4- Bednarz
3- Kościak
2- Setera
2- Ciepiela
2- Lipski
2- Piotrowski
2- Jaworek
1- Czapka
1- Ziobro
1- Dudek
1- Ziarko
1- Madeja
1- Wróbel
1- Siewierski
1- Majka.
Tabela klas II-gich
Miejsce | Drużyna | Punkty |
1 | 2A | 11 |
2 | 2G | 8 |
3 | 2E | 7 |
4 | 2F | 6 |
5 | 2B | 3 |
5 | 2D | 3 |
Najlepsi strzelcy w klasie II-giej :
3- Kanach
3- Rogóż
2- Rudy
2- Halat
2- Rak
2- Dyło
2- Czółno
1- Ogorzałek
1- Filipek
1- Karwat
1- Pękala
1- Raś
Końcowa tabela klas III-ich
Miejsce | Drużyna | Punkty |
1 | 3A | 16 |
2 | 3G | 11 |
3 | 3D | 10 |
4 | 3F | 8 |
5 | 3E | 7 |
5 | 3C | 7 |
7 | 3B | 0 |
Najlepsi strzelcy w klasach III-ich.
7- Pazdan
7- Patro
6- Szczęch
4- Ostreicher
3- Przybyło
2- Pałka
2- Markiewicz
2- Rogóż D.
1- Bochnak
1- Grześkiewicz
1- Drapała
1- Bielak
1- Pupa
1- Wesołowski
1- Żurad
|
Najbliższa kolejka 10 |
|
|||
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 14, wczoraj: 79
ogółem: 2 654 920
statystyki szczegółowe