Statystyki drużyny

Aktualności

Szachy powiatowe indywidualne 23.04.2016

• autor: lmn1967, 2016-06-12 10:32
W Finale Szachów Indywidualnych rewelacyjnie spisali się szachiści z sędziszowskiego gimnazjum. Zajęli cztery pierwsze miejsca. Zwyciężył Paweł Głuch osiągając 6,5 punkta. Drugie miejsce zajął niespodziewanie Rafał Piwowar z 5 punktami. Trzecie dla Rafała Mędygrała, który uzyskał 4,5 punkta. Tuż za podium uplasował się Adam Stefański również z 4,5 punktami.
Zarówno Paweł Głuch jak i Adam Stefański są posiadaczami II -ich kategorii szachowych  z licznymi osiągnięciami na szczeblu województwa i Polski.
Nadspodziewanie dobrze zaprezentował się uczeń pierwszej klasy gimnazjum Rafał Piwowar, który szachy trenuje od niedawna. Zaowocowały cotygodniowe treningi na salce szachowej.
Wszyscy szachiści awansowali do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się tradycyjnie w Górnie koło Sokołowa Małopolskiego 10-go czerwca 2016 roku.
W poprzednim finale Paweł Głuch zajął IV miejsce, osiągając najwyższe miejsce w historii naszego gimnazjum.